info
عکس مجتمع مسکونی آتیه
category

مجتمع مسکونی آتیه محله حمزه آباد، ری

مجتمع مسکونی
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع مسکونی آتیه

مجتمع مسکونی آتیه (مجتمع مسکونی) در محله حمزه آباد ری و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این مجتمع یکی از شش مجتمع مسکونی در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مسکونی خاتم الانبیا (ص) و همچنین سوپر مارکت همسایه، مجتمع مسکونی بهار ۲، خودپرداز بانک انصار، سالن زیبایی مهر ما و نمایندگی باتری خودرو روشنی قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی آتیه واقع شده‌اند:

 • بلوط
  بلوار دستواره، رضاییان، محمدی
 • مجتمع مسکونی فدک ۱
  بلوار شهید رجایی، کریمی
 • مجتمع مسکونی فدک 2
  بلوار شهید رجایی، کریمی
 • مجتمع بیدمشک 2
  بلوار سیزده آبان، محمد عربی، بیدمشک 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 🇮🇷زندی 🇮🇷 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 02 مرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی آتیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 02 مرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی آتیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی آتیه ندارد.
  neshan logo