info
عکس Mega Bass
category

Mega Bass محله شهید رجایی، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی Mega Bass

Mega Bass (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله شهید رجایی تهران و خیابان سید الشهدا واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه مرتبط با خودرو در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وحدت و همچنین بازار مبل شهرک ولیعصر، تهران پروفیل، بانک مسکن، تالار گلها و دفتر پیشخوان دولت جوادی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده Mega Bass واقع شده‌اند:

 • رینگ و لاستیک توکلی
  آیت الله سعیدی، پژاند، پژوهنده، بین امام خمینی و پاییز
 • فروشگاه علی باطری
  (5.0)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، پژاوند، حسینی، بین خادمی و بهشتی
 • دزدگیر و قفل خودرو مهدی
  (4.0)
  معلم، آقایی، شهدای دانش آموز، یاسر
 • فروشگاه باتری شاکر
  (4.9)
  سید الشهدا، بین مهربانی و عیدوزایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Omidxan (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی Mega Bass اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد Mega Bass در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه Mega Bass ندارد.
  neshan logo