عکس شرکت خدمات تشخیصی، مراقبتی، درمانی و ... پزشکی در منزل
category

شرکت خدمات تشخیصی، مراقبتی، درمانی و ... پزشکی در منزل (محله تهرانپارس غربی، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی

موقعیت شرکت خدمات تشخیصی، مراقبتی، درمانی و ... پزشکی در منزل در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت خدمات تشخیصی، مراقبتی، درمانی و ... پزشکی در منزل (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله تهرانپارس غربی تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این مکان یکی از شش بهداشت و درمان در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مجتمع تجاری تندیس و همچنین رستوران بین المللی 133، پمپ بنزین 150، بیمارستان دامپزشکی هونام، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر ویشکائی و مشعشعی - فیزیوتراپی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی

تلفن تماس: 09100666005

وب‌سایت رسمی: darmanyari.com


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده شرکت خدمات تشخیصی، مراقبتی، درمانی و ... پزشکی در منزل واقع شده‌اند:

 • شرکت داروسازی ابوریحان
  (4.1)
  بزرگراه شهید دوران، تقاطع دماوند
 • شرکت دارو سازی پارس دارو
  (4.0)
  دماوند، پروین، بین 150 و صد و بیست و یکم
 • پزشکی هسته ای آفتاب
  (4.0)
  میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس)
 • آموزشگاه بهداشت اصناف پارس
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • دفتر فروش طب باکس
  (5.0)
  دماوند، پروین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Alireza (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت خدمات تشخیصی، مراقبتی، درمانی و ... پزشکی در منزل تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت خدمات تشخیصی، مراقبتی، درمانی و ... پزشکی در منزل تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت خدمات تشخیصی، مراقبتی، درمانی و ... پزشکی در منزل تهران ندارد.