info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس
category

ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس

ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی مهرگان و مرکز خرید نگین شرق و همچنین کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی پژمان دستواره، آموزشگاه زبان سفیر تهرانپارس، بیمه معلم شعبه شرق، ایستگاه مترو تهرانپارس و آتلیه تخت جمشید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس

آدرس ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس، شهر تهران، محله تهران پارس است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو تهرانپارس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین زیبا تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو تهرانپارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهد
  بلوار شاهد، بین اشرفی گودرزی و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بلوار خوشوقت، بین میدان قمر بنی هاشم و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بلوار خوشوقت، بین نقلی اصفهانی و گلستانی حبیبی
 • ایستگاه اتوبوس زرین
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو تهرانپارس ندارد.
  neshan logo