info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه اول
category

ایستگاه اتوبوس فلکه اول محله تهران پارس، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه اول

ایستگاه اتوبوس فلکه اول (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین رویایی آناهید و پاساژ سپید و همچنین برگرلند، بیرون بر آویشو، رستوران ایتالیایی سنسو، آموزشگاه زبان ELA و کافه شکلات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه اول تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس فلکه اول تهران، شهر تهران، محله تهران پارس است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میدان قمر بنی هاشم(فلکه اول تهرانپارس) بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فلکه اول تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو تهرانپارس نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی تلفنی مهران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه اول واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه اشراق
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین صد و بیست و یک و میرزازاده
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، پل فرجام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه اول ندارد.
  neshan logo