info
عکس ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18
category

ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18 محله دباغ خانه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18

ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله دباغ خانه شیراز و بلوار احمدی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دباغ خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فضای سبز، نانوایی سنگک ماشینی، آریوبرزن، تعمیرگاه شیراز و نان فانتزی شندور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18 شیراز

ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18 شیراز در شهر شیراز، محله دباغ خانه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار احمدی شمالی، بین احمدی 18 و 20 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18 شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18 شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده احمدی شمالی 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم
  بلوار قائم
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  بلوار ارتش، صاحب الزمان، بین صاحب الزمان 11 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس احمدی شمالی 18 ندارد.
  neshan logo