info
عکس ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت
category

ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت محله شهرک اندیشه، کرهرود

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت

ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اندیشه کرهرود و خیابان کاظمی کرهرودی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اندیشه کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار مجلل زیتون، پیتزا و ساندویچ عمو رحمان، قنادی گلشن، هایپر اسپرت خلیج فارس و درب و پنجره صوفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت کرهرود

آدرس ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت کرهرود، شهر کرهرود، محله شهرک اندیشه است. این ایستگاه اتوبوس در کاظمی کرهرودی، بین شیخی و شهید محرم عباسی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت کرهرود عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرهرود بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس حسینی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت کرهرود و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پست بانک رفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صنوبر رفت
  بلوار غدیر، کوهسار، شهدای صفری، بین منصور چراغی و صنوبر
 • ایستگاه اتوبوس صنوبر برگشت
  بلوار غدیر، کوهسار، شهدای صفری، بین منصور چراغی و صنوبر
 • ایستگاه اتوبوس آخر رودکی
  امام رضا، بیات، حقانی، بین آرزو و غضنفر صوفی
 • ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
  بلوار آیت الله طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی 1
  بلوار آیت الله طالقانی، غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت ندارد.
  neshan logo