info
عکس ایستگاه اتوبوس دارایی
category

ایستگاه اتوبوس دارایی محله کوی راه آهن، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دارایی

ایستگاه اتوبوس دارایی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی راه آهن یزد و خیابان حمیدیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی راه آهن یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار یزد و همچنین اداره دارایی یزد، ستاد فرماندهی انتظامی استان یزد ، خودپرداز بانک ملی و ایستگاه اتوبوس دارایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دارایی یزد

ایستگاه اتوبوس دارایی یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله کوی راه آهن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس حمیدیا، نرسیده به میدان پلیس است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دارایی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی ایران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دارایی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دارایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آب منطقه ای
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 42 و شهید دکتر فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس اداره پست
  بهشتی، بین میدان امام حسین و بهشتی 3
 • ایستگاه اتوبوس هتل توریست
  بلوار دانشجو، دانشجو 49، بین دانشجو 47 و 51
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده شهید صدوقی
  امام حسین، بلوار دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دارایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دارایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دارایی ندارد.
  neshan logo