info
عکس دسترسی به شهرک وصال
category

دسترسی به شهرک وصال محله بهمنیار، تهران

درباره‌ی دسترسی به شهرک وصال

دسترسی به شهرک وصال (شهرک مسکونی) در محله بهمنیار تهران و خیابان لاله واقع شده است. این شهرک یکی از چهار شهرک مسکونی در محله بهمنیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ آهن تهران (آهن مکان) و همچنین یگان حفاظت شهرداری تهران، مجموعه ورزشی سرپوشیده یاس و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.
سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده دسترسی به شهرک وصال واقع شده‌اند:

 • شهرک پروین
  بلوار شهید رجایی، یگانه
 • شهرک فرهنگیان
  بلوار شهید رجایی، رضایی عدل، بهمنیار، سیزدهم
 • شهرک وصال
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، وصال دوم شرقی
 • نیلوفر 4
  (5.0)
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، نیلوفر 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط es (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دسترسی به شهرک وصال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دسترسی به شهرک وصال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دسترسی به شهرک وصال ندارد.
  neshan logo