info
عکس ایستگاه اتوبوس گذرنامه
category

ایستگاه اتوبوس گذرنامه محله دیلمان، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گذرنامه

ایستگاه اتوبوس گذرنامه (ایستگاه اتوبوس) در محله دیلمان ری و بزرگراه شهید کریمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره گذرنامه ناحیه شهرری، کترینگ روشا، آبمیوه و بستنی بابا حبیب، شهر کتاب شهر ری تهران و پیرایش رحیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گذرنامه ری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس گذرنامه ری است که در محله دیلمان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید کریمی، بین خط ویژه و حبیب پور قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گذرنامه ری عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از ری دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو جوانمرد قصاب قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی ارشاد تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گذرنامه ری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گذرنامه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نشاط
  بلوار دستواره، غیبی، بین زهره وند و حسن پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گذرنامه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گذرنامه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گذرنامه ندارد.
  neshan logo