info
عکس داروخانه دکتر بابایی
category

داروخانه دکتر بابایی اراک

درباره‌ی داروخانه دکتر بابایی

داروخانه دکتر بابایی (داروخانه) در اراک و بلوار شهید شیرودی، نوزده دی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی الف، بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و مجتمع تجاری پارس و همچنین بستنی خرم، شهر کتاب، کبابی اکبری، لوازم پزشکی و دبیرستان پسرانه دوره دوم شکرایی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر بابایی اراک

داروخانه دکتر بابایی اراک در شهر اراک، محله ملک واقع شده است. این داروخانه در آدرس دقیق استان مرکزی، اراک، بلوار شهید شیرودی، نوزده دی قرار دارد. شماره تلفن داروخانه دکتر بابایی اراک، 08632237980 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه دکتر بابایی اراک را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله ملک دانست. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک امام رضا، درمانگاه تخصصی ثاراله، درمانگاه سینا تامین اجتماعی و کلینیک کوثر اشاره کرد. داروخانه دکتر حسنی، داروخانه دکتر عیاری و داروخانه دکتر سیف داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر بابایی اراک برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر بابایی اراک نزدیک به ایستگاه اتوبوس پل خیبر است.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر بابایی اراک را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر بابایی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر حسنی
  شهیدان رجایی - هپکو، جهان پناه
 • داروخانه دکتر عیاری
  شریعتی، بلوار شهید شیرودی
 • داروخانه دکتر سیف
  بلوار شهید شیرودی، قهرمان
 • داروخانه دکتر فردیار
  بلوار شهید شیرودی، قهرمان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهمن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر بابایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر بابایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر بابایی ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار شهید شیرودی، نوزده دی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر بابایی

  شنبه 16:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 16:00 تا 21:00
  دوشنبه 16:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 16:00 تا 21:00
  چهارشنبه 16:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 16:00 تا 21:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo