info
عکس داروخانه سیدالشهدا
category

داروخانه سیدالشهدا یزد

درباره‌ی داروخانه سیدالشهدا

داروخانه سیدالشهدا (داروخانه) در یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان سیدالشهدا و همچنین کلینیک شنوایی سیدالشهدا، خانه مسافر زمان زاده، عکاسی مسعود، مسجد اباالفضل و گل فروشی آقای گل قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه سیدالشهدا یزد

آدرس داروخانه سیدالشهدا یزد، شهر یزد، محله محله یعقوبی است. این داروخانه در آدرس دقیق استان یزد، یزد، امام خمینی قرار دارد.

داروخانه سیدالشهدا یزد یکی از داروخانه‌های خوب محله محله یعقوبی است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، کلینیک شنوایی سیدالشهدا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر وفایی دکتر جمالی، داروخانه و داروخانه دکتر قاسمی نژاد هستند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه سیدالشهدا یزد برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس سید گلشاه در نزدیکی داروخانه سیدالشهدا یزد قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه سیدالشهدا یزد را با شما به اشتراک گذاشته ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه سیدالشهدا واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر وفایی دکتر جمالی
  میدان سید گل سرخ
 • داروخانه
  امام خمینی، فهادان، بین هشتم و حسین خادمی
 • داروخانه دکتر قاسمی نژاد
  (4.0)
  امام مهدی، امام خمینی
 • داروخانه دکتر ملانوری
  (4.2)
  امام خمینی، بین امام خمینی 51 و سعادت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میهن دوست (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه سیدالشهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه سیدالشهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه سیدالشهدا ندارد.
  neshan logo