info
عکس بوفه شبانه روزی بیمارستان
category

بوفه شبانه روزی بیمارستان تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی بوفه شبانه روزی بیمارستان

بوفه شبانه روزی بیمارستان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در تهران و خیابان شهید فخری زاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید چمران و همچنین آزمایشگاه تشخیص پزشکی روشا، هایپر مارکت دریانی، پارکینگ عمومی صنایع، فروشگاه اتکا و آموزشگاه زبانهای خارجی سخن آشنا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده بوفه شبانه روزی بیمارستان واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  بزرگراه صدر
 • هایپر مارکت اقدسیه دریانی
  میدان شهدای ارتش (اراج)، بین دوم و طاهری
 • سوپر مارکت و پروتئین تک اقدسیه
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، نرسیده به سباری
 • سوپر مارکت میلاد
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین علیخانی و ندا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط @hakhmansh_65 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوفه شبانه روزی بیمارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوفه شبانه روزی بیمارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوفه شبانه روزی بیمارستان ندارد.
  neshan logo