info
عکس مرکز آموزش بانک ملی خوزستان
category

مرکز آموزش بانک ملی خوزستان محله کیان آباد، اهواز

موسسه مالی و اعتباری
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز آموزش بانک ملی خوزستان

مرکز آموزش بانک ملی خوزستان (موسسه مالی و اعتباری) در محله کیان آباد اهواز و خیابان پانزدهم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین ته لنجی عسکری راد، مزون عروس شرق، دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی، پلاسکو پارس و مرکز آموزش بانک ملی قرار گرفته است.
سایر موسسات مالی که در محدوده مرکز آموزش بانک ملی خوزستان واقع شده‌اند:

 • موسسه اعتباری ملل شعبه کیانپارس اهواز کد0514
  کیانپارس، بین 13 و 12
 • ازمون
  ایدون، 14 غربی
 • بورس اوراق بهادار منطقه ای خوزستان - اهواز
  (4.5)
  ایدون، نرسیده به 14
 • کارگزاری آگاه
  (4.0)
  کیانپارس، 5 غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kiya_nabavi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آموزش بانک ملی خوزستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آموزش بانک ملی خوزستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آموزش بانک ملی خوزستان ندارد.
  neshan logo