info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد6
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد6 محله کیان آباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد6

ایستگاه اتوبوس کیان آباد6 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسطوره سازان و همچنین پمپ بنزین، خشکشویی پاکان لاندری، بانک سرمایه، فروشگاه لوازم ساختمانی رفیعی و سیستم های حفاظتی نوین امنیت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد6 اهواز

ایستگاه اتوبوس کیان آباد6 اهواز را می‌توانید در شهر اهواز، محله کیان اباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در اروند، نرسیده به دهم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد6 اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کیان آباد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد6 اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه 3
  کیانپارس، بین فلکه سوم کیانپارس و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس نبش7
  کیانپارس، بین کیانپارس 6 و 7
 • ایستگاه اتوبوس نبش4
  کیانپارس، بین کیانپارس 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس نبش3
  کیانپارس، بین کیانپارس 3 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد6 ندارد.
  neshan logo