info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد2
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد2 محله کیانپارس، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد2

ایستگاه اتوبوس کیان آباد2 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانپارس اهواز و خیابان پهلوان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی مهر و سیتی سنتر خلیج فارس و همچنین آکادمی زبان های خارجه ارمانیا، تابلوسازی اکسین، کافه رستوران کنجد، آزمایشگاه ژنتیک نور ژن و بیمه پاسارگاد شعبه مرکزی (پرداخت خسارت) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد2 اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس کیان آباد2 اهواز است که در محله کیانپارس قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پهلوان غربی، نرسیده به پل شهید صیاد شیرازی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد2 اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی سرویس شبانه روزی سروش هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد2 اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نبش3
  کیانپارس، بین کیانپارس 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد6
  اروند، نرسیده به دهم
 • ایستگاه اتوبوس پل لشکر
  کیانپارس
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد5
  اروند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد2 ندارد.
  neshan logo