info
عکس ایستگاه اتوبوس نبش3
category

ایستگاه اتوبوس نبش3 محله کیانپارس، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نبش3

ایستگاه اتوبوس نبش3 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانپارس اهواز و خیابان کیانپارس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری رویال پارس و همچنین فست فود توین، دکتر سلمان ابوالفضلی (متخصص جراحی لثه و ایمپلنت)، کارگزاری آگاه، آموزشگاه عکاسی و تصویربرداری سرو و کلینیک پوست و کاشت مو دکتر آرش ایوبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نبش3 اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس نبش3 اهواز است که در محله کیانپارس قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کیانپارس، بین کیانپارس 3 و 4 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نبش3 اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی سرویس کیان آباد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نبش3 اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نبش3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد6
  اروند، نرسیده به دهم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد7
  اروند، بین هشتم و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد5
  اروند
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین هفتم و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد2
  پهلوان غربی، نرسیده به پل شهید صیاد شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نبش3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نبش3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نبش3 ندارد.
  neshan logo