info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد4 محله کیان اباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد4

ایستگاه اتوبوس کیان آباد4 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان اباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان اباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر خلیج فارس و همچنین خیابان برگر ۱۳، کافه رستوران فامیلی، پمپ بنزین، آکادمی آیلتس گویا و کافه بروجا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد4 اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس کیان آباد4 اهواز است که در محله کیان اباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در اروند، بین هفتم و هشتم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد4 اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نور هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد4 اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر
  کیانپارس، بین موحدین و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  کیانپارس، بین آبان و بلوار موحدین
 • ایستگاه اتوبوس نبش3
  کیانپارس، بین کیانپارس 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم
  کیانپارس، بین سروش و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس فلکه 3
  کیانپارس، بین فلکه سوم کیانپارس و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد4 ندارد.
  neshan logo