info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر محله کیانپارس، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانپارس اهواز و خیابان کیانپارس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خصوصی مهر و همچنین فروشگاه هاکوپیان، بیمه مرکزی سامان خوزستان، کافه رستوران لیو، گل فروشی و کافه برج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر اهواز

در شهر اهواز، محله کیانپارس ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر اهواز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس کیانپارس، بین موحدین و کوثر است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر اهواز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اهواز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس کیان آباد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان مهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد7
  اروند، بین هشتم و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین هفتم و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان 92زرهی
  بلوار قدس، بین میدان اتکا و بلوار شهید صیاد شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان92
  بلوار قدس، بین میدان اتکا و پل لشکر
 • ایستگاه اتوبوس فلکه 3
  کیانپارس، بین فلکه سوم کیانپارس و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر ندارد.
  neshan logo