info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه 3
category

ایستگاه اتوبوس فلکه 3 محله کیانپارس، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه 3

ایستگاه اتوبوس فلکه 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانپارس اهواز و خیابان کیانپارس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار امام رضا و همچنین فروشگاه دی جی لند، کباب سرا، نوشت افزار محام، دکتر الهام رجایی و کتاب فروشی محام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه 3 اهواز

آدرس ایستگاه اتوبوس فلکه 3 اهواز، شهر اهواز، محله کیانپارس است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کیانپارس، بین فلکه سوم کیانپارس و مطهری است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فلکه 3 اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس کیان آباد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فلکه 3 اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد6
  اروند، نرسیده به دهم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد5
  اروند
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد7
  اروند، بین هشتم و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین هفتم و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد8
  اروند، بین سوم و دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه 3 ندارد.
  neshan logo