info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ محله بلوار جمهوری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ

ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار جمهوری یزد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و دو ایستگاه اتوبوس در محله بلوار جمهوری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی محسن و همچنین صافکاری و نقاشی الماس کویر، باشگاه پینت بال سلحشور، برق صنعتی بیطرف ، پشم بافی افشار و سوپر برادران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ یزد

ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله بلوار جمهوری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین بهار و سی و سوم واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس شرق هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان حج
  بلوار محمدکاظم طباطبایی یزدی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 15
  بلوار امام حسین، امام صادق، بین امام صادق 14 و 15
 • ایستگاه اتوبوس مدیریت آموزش
  بلوار جمهوری اسلامی، بین شاداب و جمهوری اسلامی 56
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان فرهنگ ندارد.
  neshan logo