عکس نان داغ کباب داغ VIP
مشاهده در نقشه نشان
category

نان داغ کباب داغ VIP (محله پستک، رشت)

رستوران
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، بلوار گلایل، بلوار استاد معین

موقعیت نان داغ کباب داغ VIP در محله پستک رشت را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

نان داغ کباب داغ VIP (رستوران) در محله پستک رشت و خیابان استاد معین واقع شده است. این رستوران یکی از چهار رستوران در محله پستک رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا ایتالیایی ویوالدی، کافه چی، کافه رستوران شایان، باتری سازی مسعود و کبابی و کله پزی محمود قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران نان داغ کباب داغ VIP

این رستوران را می‌توانید‌ شهررشت،محله پستک و بلوار گلایل، بلوار استاد معین پیدا کنید.

رستوران نان داغ کباب داغ VIP از رستوران‌های محبوب محله پستک است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری قرار دارند که از میان آن‌ها می‌توان به کافه رستوران آنتیکو، رستوران فرنو، رستوران گیلار، کبابی گلایل و رستوران ارغوان اشاره کرد. برخی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله پستک کافه رَف ، کافه پلاس و آبمیوه بستنی پامچال هستند که در نزدیکی رستوران نان داغ کباب داغ VIP قرار گرفته اند.

چطور به رستوران نان داغ کباب داغ VIP برویم؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، راحت و بی‌دردسر بهترین راه رسیدن به رستوران نان داغ کباب داغ VIP را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق نقشه آنلاین نشان دریافت کنید. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

قرار گرفتن ایستگاه مترو و اتوبوس در نزدیکی رستوران نان داغ کباب داغ VIP یکی از امتیازهای خوب آن است که باعث می‌شود دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. ایستگاه اتوبوس گیلان 180 نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران نان داغ کباب داغ VIP است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. فراموش نکنید اگر به رستوران نان داغ کباب داغ VIP رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، بلوار گلایل، بلوار استاد معین


سایر غذاخوری‌های که در محدوده نان داغ کباب داغ VIP واقع شده‌اند:

 • کافه رستوران آنتیکو
  جاده رشت - پیربازار، 22
 • رستوران فرنو
  بلوار گیلان، بلوار استاد معین
 • رستوران گیلار
  بلوار گلایل، بلوار سمیه، بین 119 و میدان گلایل
 • کبابی گلایل
  بلوار گلایل، بلوار استاد معین، یکم
 • رستوران ارغوان
  بلوار گلایل، بلوار استاد معین، بین 175 و سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شیخی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نان داغ کباب داغ VIP اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نان داغ کباب داغ VIP در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نان داغ کباب داغ VIP ندارد.
  neshan logo