عکس سوپر مارکت
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت (محله 17 شهریور، مشهد)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، پروین اعتصامی، بلوار فداییان اسلام، هدایت، بین هدایت 1 و 3

موقعیت سوپر مارکت در محله 17 شهریور مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله 17 شهریور مشهد و خیابان هدایت واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله 17 شهریور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک ملی، کمپرسور باد - گروه صنعتی جنرال پمپ مشهد، خودپرداز بانک سپه، تعمیرگاه کارو و رستوران سیمرغ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، پروین اعتصامی، بلوار فداییان اسلام، هدایت، بین هدایت 1 و 3


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر و مواد غذایی اهورا
  پروین اعتصامی
 • سوپر مارکت برکت
  بلوار جمهوری اسلامی، شهید خسروی
 • سوپر مارکت سلطان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo