info
عکس چهارراه عزیزخان
category

چهارراه عزیزخان محله شیخ هادی، تهران

درباره‌ی چهارراه عزیزخان

چهارراه عزیزخان (تقاطع) در محله شیخ هادی تهران و خیابان مرز مناطق شهرداری واقع شده است. این مکان یکی از شش تقاطع در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سینا، موزه ملی ایران و مجتمع تجاری موبایل علاءالدین ۱ و همچنین بازار موبایل ایران، اپل سرویس ایران، فروشگاه اتصالات، شرکت رونیکس و هانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو حسن آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تقاطع‌های که در محدوده چهارراه عزیزخان واقع شده‌اند:

 • جامی
  ولیعصر، ناظم
 • چهارراه حافظ
  پل حافظ
 • چهارراه امیر اکرم
  (2.0)
  ولیعصر، نوفل لوشاتو، بین ندا و لبافی نژاد
 • چهارراه امام خمینی
  (5.0)
  ولیعصر، بین تهرانیان و امام خمینی
 • خیابان سرهنگ سخایی
  (4.8)
  حافظ، سخایی، بین سی تیر و نعیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چهارراه عزیزخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چهارراه عزیزخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چهارراه عزیزخان ندارد.
  neshan logo