info
عکس تالار پذیرایی آماتیس
category

تالار پذیرایی آماتیس (محله مسعودیه، تهران)

تالار پذیرایی
4.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تالار پذیرایی آماتیس

تالار پذیرایی آماتیس (تالار پذیرایی) در محله مسعودیه تهران و خیابان کلهر واقع شده است. این تالار یکی از چهار تالار پذیرایی در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین فروشگاه افق کوروش، ورزشگاه قدس، مدرسه شهدا بانک صنعت و معدن، فروشگاه پاپیروس و فروشگاه مرکزی قلقلک قرار گرفته است.
سایر تالارهای که در محدوده تالار پذیرایی آماتیس واقع شده‌اند:

 • تالار دریای نور
  بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری
 • تالار پذیرایی و رستوران مهدی
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری
 • تالار تشریفاتی رزنتال
  (4.2)
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تالار پذیرایی آماتیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تالار پذیرایی آماتیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تالار پذیرایی آماتیس ندارد.
  neshan logo