info
عکس ایستگاه تاکسی انزلی
category

ایستگاه تاکسی انزلی (محله فرزانه، رشت)

ایستگاه تاکسی
4.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه تاکسی انزلی

ایستگاه تاکسی انزلی (ایستگاه تاکسی) در محله فرزانه رشت و خیابان محمد مومنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه تاکسی در محله فرزانه رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه سوخت فرزانه، باشگاه پاک، بانک صادرات، تعمیرگاه ایران فرانس هومن رضا و غذاخوری آرمان قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های تاکسی که در محدوده ایستگاه تاکسی انزلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه سواری اردبیل
  (5.0)
  بلوار ولیعصر، بین میدان ولیعصر و ولیعصر 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ramin (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه تاکسی انزلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه تاکسی انزلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه تاکسی انزلی ندارد.
  neshan logo