info
عکس جبهه ایران اسلامی
category

جبهه ایران اسلامی محله عباس آباد - اندیشه، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.0
1 رای

درباره‌ی جبهه ایران اسلامی

جبهه ایران اسلامی (اداره و سازمان دولتی) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان دوم واقع شده است. این اداره یکی از شصت و سه اداره و سازمان دولتی در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و بلوک هبلکس رسپینا و همچنین پلیس مهاجرت و گذرنامه تهران بزرگ، مطب دکتر احمد میر، ساختمان پزشکان کوه نور، پست بانک ایران | ساختمان مرکزی و دفتر ترجمه رسمی ترنسیس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو شهید مفتح (خط ۱)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده جبهه ایران اسلامی واقع شده‌اند:

 • سازمان تبلیغات اسلامی
  بهشتی، پارسا( علی اکبری)
 • اداره کل اطلاعات بانکی بانک ملی ایران
  کریمخان زند
 • مخابرات
  کریمخان زند
 • اتحادیه صنف پرنده و ماهی
  مطهری، اورامان، بین زاهدان و مریوان
 • اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تهران
  سهروردی شمالی، مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 21 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جبهه ایران اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 21 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جبهه ایران اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جبهه ایران اسلامی ندارد.
  neshan logo