info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمه
category

ایستگاه اتوبوس بیمه محله ظهیر آباد، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمه

ایستگاه اتوبوس بیمه (ایستگاه اتوبوس) در محله ظهیر آباد ری و خیابان شهید غلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله ظهیر آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی فیروزآبادی و پاساژ نمونه تجاری امین و همچنین شعبه دوم نمایندگی افتخار 368 - مدیران خودرو، جایگاه 251 شهدای شهر ری، سالن ورزشی رستاک مخصوص بانوان، پیتزا سیب 360 و قهوه دونه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمه ری

ایستگاه اتوبوس بیمه ری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری است که در محله ظهیر آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید غلامی، بین عارف و میدان بسیج مستضعفین بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف ری، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمه ری عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین ساختمان آل محمد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمه ری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید تراب
  بزرگراه شهید کریمی
 • ایستگاه اتوبوس شهید غیاثوند
  بزرگراه شهید کریمی، بین ابن بابویه و سرخه ای
 • ایستگاه اتوبوس بی بی زبیده
  فدائیان اسلام، بین حسین آقایی و بنی هاشم
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهرری
  فدائیان اسلام، بین پیلغوش و شیخ اکبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمه ندارد.
  neshan logo