info
عکس خودپرداز بانک اقتصاد نوین
category

خودپرداز بانک اقتصاد نوین محله کوهسار، تهران

درباره‌ی خودپرداز بانک اقتصاد نوین

خودپرداز بانک اقتصاد نوین (خودپرداز) در محله کوهسار تهران و خیابان دانشگاه واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از چهارده خودپرداز در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه فصلی حکیمیه و همچنین بازارچه ولیعصر، مزون زنانه مریم، باشگاه بدنسازی شکوه ایران، نانوایی تافتون و اتلیه عکاسی هیوا قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک اقتصاد نوین واقع شده‌اند:

 • خودپرداز
  زین الدین، الله اکبر، آل قصاب
 • خودپرداز بانک سامان
  بزرگراه شهید زین الدین، رجایی، آرمان
 • عابر بانک اقتصاد نوین
  چمن آرا، تقاطع سروستان یکم
 • خودپرداز بانک دی
  بزرگراه شهید بابایی، البرز 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک اقتصاد نوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک اقتصاد نوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک اقتصاد نوین ندارد.
  neshan logo