info
عکس سوپرمارکت فرید
category

سوپرمارکت فرید (محله زاهد گیلانی، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت فرید

سوپرمارکت فرید (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان باقری - پرواز واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیوپاد - روپاد - پالپینگ و همچنین مسجد فخریه، رستوران و تهیه غذای پارسی، املاک تبریزی ، سبزی خردکنی تک و شیرینی سرای شمس قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت فرید واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت رجبی
  بزرگراه امام علی، شکوری گرکانی شرقی، بین یارندی و زینتی افخم
 • سوپر مارکت
  دماوند، اوحدی
 • سوپر مارکت پرسپولیس
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، دومانلو، بین خوشرو و صفوی فرد
 • هایمارت - فروشگاه فروشگاه قاسمی
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، آیینه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط majid (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت فرید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت فرید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت فرید ندارد.
  neshan logo