عکس مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران
مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران (محله امیرآباد، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، ابطحی غربی، بین فجر یکم و هدهد

موقعیت مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران در محله امیرآباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله امیرآباد تهران و خیابان ابطحی غربی واقع شده است. این اداره یکی از دوازده اداره و سازمان دولتی در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه تاریخ علوم پزشکی و همچنین دبیرستان انرژی اتمی دوره اول، شرکت بالابر اوج، تهیه غذای ویوا، سوپر مارکت و قصابی ثامن قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، ابطحی غربی، بین فجر یکم و هدهد


سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین بادانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز ملی علوم فنون لیزر ایران ندارد.
neshan logo