info
عکس مجتمع مسکونی آذرآب
category

مجتمع مسکونی آذرآب محله کوی رضوی، اراک

مجتمع مسکونی
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع مسکونی آذرآب

مجتمع مسکونی آذرآب (مجتمع مسکونی) در محله کوی رضوی اراک و بلوار آیت الله طالقانی، مشتاقی، حقانی، آزاد دست واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست مجتمع مسکونی در محله کوی رضوی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار و همچنین مسجد زین العابدین، ایستگاه اتوبوس آذرآب، جلسات NA گروه گردو و سوپر مارکت فرجی قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی آذرآب واقع شده‌اند:

 • برج داریوش
  طالقانی، بازجو، بین حقانی و بدخشان
 • مجتمع مسکونی کاخ
  طالقانی، شهدای شبان
 • مجتمع مسکونی کوروش
  طالقانی، بازجو، بین حقانی و بدخشان
 • ساختمان برلیان
  بلوار آیت الله طالقانی، صوفی
 • برج کوروش
  طالقانی، شهدای شبان، حقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarsam (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی آذرآب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی آذرآب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی آذرآب ندارد.
  neshan logo