info
عکس خودپرداز بانک پارسیان
category

خودپرداز بانک پارسیان محله ایوانک، تهران

درباره‌ی خودپرداز بانک پارسیان

خودپرداز بانک پارسیان (خودپرداز) در محله ایوانک تهران و خیابان زرافشان شمالی واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از بیست خودپرداز در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آتیه و همچنین ادارات مرکزی بانک پارسیان، بانک پارسیان شعبه مرکزی کد ۱۰۰۲، بوستان زرافشان، کبابی سبلان و دستشویی عمومی فرحزادی قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک پارسیان واقع شده‌اند:

 • عابر بانک ملت
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • خود پرداز
  فرحزادی، حافظی
 • خودپرداز بانک سامان
  فرحزادی، حافظی
 • خودپرداز بانک ایران زمین
  پاک نژاد، عیسی پور، سردار دریا
 • Atm
  بزرگراه شهید همت، بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دیانا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک پارسیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک پارسیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک پارسیان ندارد.
  neshan logo