info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف
category

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و بزرگراه شیخ فضل الله نوری، پاک نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید میلاد نور و همچنین میدان صنعت، بوستان مادر، ایستگاه مترو میدان صنعت، ورودی مترو ایستگاه میدان صنعت و مجتمع مسکونی سعدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف تهران

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک غرب پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شیخ فضل الله نوری، پاک نژاد می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان صنعت قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 16 آذر ماه 1402

  عالی فقط دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صنعت مترو دانشگاه شریف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  بلوار خوردین، بین سیزدهم و مهندس
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس پست خانه
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین درخشان و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صنعت مترو دانشگاه شریف ندارد.
  neshan logo