عکس پایانه مسافری کلات
category

پایانه مسافری کلات (محله خواجه ربیع، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید ناصری، بلوار خواجه ربیع

موقعیت پایانه مسافری کلات در محله خواجه ربیع مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه مسافری کلات (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله خواجه ربیع مشهد و بلوار شهید ناصری، بلوار خواجه ربیع واقع شده است. این پایانه یکی از دو پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله خواجه ربیع مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه شهر ما، اداره گاز منطقه 5 مشهد، اتش نشانی، مهدیه امام زمان (عج) و تعمیرگاه پژوابراهیمی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید ناصری، بلوار خواجه ربیع


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه مسافری کلات واقع شده‌اند:

 • پایانه اتوبوسرانی خواجه ربیع
  خواجه ربیع، بلوار مهر مادر، مهرمادر 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه مسافری کلات مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار کلات پایانه مسافری کلات ایستگاه سوار کلات ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایانه مسافری کلات

  • avatar
   احسان (شهریار سطح ۵) دوشنبه 17 خرداد ماه 1400

   پایانه مسافربری و ایستگاه سوار واقعا از همه لحاظ خوبه و من راضی بودم جایگاه انتظار خوب، سرویس بهداشتی مناسب، جایگاه پیاده وسوار کردن مسافرداره ودارای امکانات رفاهی خوب هستش

  • avatar
   آریسان (شهریار سطح ۹) دوشنبه 17 شهریور ماه 1399

   عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه مسافری کلات مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه مسافری کلات مشهد ندارد.