info
عکس بانک سپه
category

بانک سپه محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی بانک سپه

بانک سپه (بانک) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان پارکینگ گمرک - دانشگاه سما - پارکینگ ۷ واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین پیتزا اریانا، فروشگاه ماشین سازی، دانشگاه آزاد، فروشگاه گلزار golzar shop و نانوایی لواش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه اراک

آدرس بانک سپه اراک، شهر اراک، محله شهر صنعتی، است. از بانک‌های خوب محله شهر صنعتی می‌توان به بانک سپه اراک اشاره کرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون خودپرداز بانک ملی، بانک ملی و بانک مسکن هم قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک سپه اراک برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک سپه اراک قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. اگر برای انجام کاری به بانک سپه اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک سپه اراک را ببینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک ملی
  جهان پناه، انصار، مریم رازی، حکمت 4
 • بانک ملی
  جهان پناه، انصار، مریم رازی، حکمت 4
 • بانک مسکن
  (5.0)
  میخک، پارکینگ 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hooman (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، میخک، پارکینگ گمرک - دانشگاه سما - پارکینگ 7
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک سپه

  شنبه 08:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
  دوشنبه 08:00 تا 14:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
  چهارشنبه 08:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 13:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo