info
عکس کباب سرای ریحون
category

کباب سرای ریحون محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

کباب و حلیم‌فروشی
4.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کباب سرای ریحون

کباب سرای ریحون (کباب و حلیم‌فروشی) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان بقایی واقع شده است. این کبابی یکی از هفت کباب و حلیم‌فروشی در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حضرت ولیعصر (عج) و همچنین درمانگاه فاطمه الزهرا (س)، فروشگاه لباس پوشاک کده شعبه 1، بانک قرض الحسنه مهر ایران، قنادی غنچه و لوازم قنادی افق قرار گرفته است.
سایر غذاخوری‌های که در محدوده کباب سرای ریحون واقع شده‌اند:

 • کبابی
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین غفاری و سبزواری
 • کبابسرای بابا اسدالله
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار ابوذر و بلوار نبرد
 • چلوکبابی خورشید
  بلوار نبرد جنوبی، مراد زاده
 • کباب ساطوری بناب اولدوز
  بلوار ابوذر، بین هفدهم و عباس دلیر
 • کباب ایرج
  بسیج، بقایی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشرف‌زاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کباب سرای ریحون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کباب سرای ریحون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کباب سرای ریحون ندارد.
  neshan logo