info
عکس کارواش اتوبان
category

کارواش اتوبان محله کوهسار، تهران

درباره‌ی کارواش اتوبان

کارواش اتوبان (کارواش) در محله کوهسار تهران و خیابان چمن آرا واقع شده است. این مکان یکی از چهار کارواش در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد تهران شمال حکیمیه، کارواش آبشار، کافه رستوران ژیک، ورودی پارکینگ واحد خواهران دانشگاه آزاد تهران شمال حکیمیه و گل خانه آیت قرار گرفته است.
سایر کارواش‌های که در محدوده کارواش اتوبان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارواش اتوبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کارواش اتوبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارواش اتوبان ندارد.
neshan logo