info
عکس سوپرمارکت
category

سوپرمارکت محله افسریه جنوبی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت

سوپرمارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله افسریه جنوبی تهران و بلوار نیکوعمل واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین نانوایی لواش، بالانس تعویض روغن، نمایندگی باطری ماشین کشوری، لوازم یدکی امیر و درمانگاه جدید قصر فیروزه 2 قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت نیما
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین کنگاوری و میر اسماعیل
 • سوپرمارکت
  بزرگراه بسیج، کنگاوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حاج آقا خسروجردی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، بلوار نیکوعمل، بین عنابستانی و هاشمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo