info
عکس فروشگاه ورزشی پوریای ولی
category

فروشگاه ورزشی پوریای ولی محله محسنی، اراک

فروشگاه لوازم ورزشی
5.0
1 رای

درباره‌ی فروشگاه ورزشی پوریای ولی

فروشگاه ورزشی پوریای ولی (فروشگاه لوازم ورزشی) در محله محسنی اراک و خیابان محسنی واقع شده است. این فروش یکی از دو فروشگاه لوازم ورزشی در محله محسنی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی آبرنگ، موزه حسن پور و پاساژ سعادت و همچنین کالای ورزشی پوریای ولی، عطاری حکیم بوعلی، نان بربری آزادپز، مسجد امام هادی (ع) و سوپر میوه سیب قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ورزشی پوریای ولی اراک

آدرس فروشگاه ورزشی پوریای ولی اراک، شهر اراک، محله بافت تاریخی و است. فروشگاه ورزشی پوریای ولی اراک یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله بافت تاریخی است. فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد ، کفش پوشاک ورزشی مونیخ و کالای ورزشی پوریای ولی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه ورزشی پوریای ولی اراک برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ورزشی پوریای ولی اراک را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بهزیستی قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه ورزشی پوریای ولی اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده کنید. اگر تصویری از فروشگاه ورزشی پوریای ولی اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر که در محدوده فروشگاه ورزشی پوریای ولی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ نیچر گارد
  امام خمینی، بین آموزش و پرورش و حاجی علی خانی
 • کفش پوشاک ورزشی مونیخ
  (5.0)
  محسنی، عمار یاسر، پاسداران، بین سیدمجدالدین محمدسجادی و گذر آقا ضیاء الدین
 • کالای ورزشی پوریای ولی
  (4.1)
  محسنی، بین ایمان 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیما (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ورزشی پوریای ولی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ورزشی پوریای ولی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ورزشی پوریای ولی ندارد.
  neshan logo