info
عکس شیمبار ژئوماتیک
category

شیمبار ژئوماتیک اصفهان

لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیمبار ژئوماتیک

شیمبار ژئوماتیک (لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار) در اصفهان و خیابان شهید عقیلی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خورشید، موزه هنرهای تزئینی (رکیب خانه) و مرکز خرید گلدیس و همچنین هتل آپارتمان هشت بهشت اصفهان، کافه رادیو، فیزیوتراپی ایرانیان، مسافرخانه مهرپویا و کافه رستوران کوفتالو قرار گرفته است.
سایر لوازم تحریرهای که در محدوده شیمبار ژئوماتیک واقع شده‌اند:

 • لوازم التحریر و نوشت افزار غدیر
  حکیم، بازارچه نو غربی، بین زاینده رود و مسجد سرخی
 • پخش لوازم التحریر ابوالفضل
  حکیم، بازارچه نو غربی
 • لوازم گرافیک و هنری کاج
  چهارباغ پایین، مسجد سرخی، تلفن خانه، بین بازار رنگرزهای و بازارچه نو
 • لوازم تحریر بومرنگ
  حکیم، کازرونی، تلفن خانه، بین فردوس و بازار رنگرزهای
 • لوازم التحریر ۵۹
  نشاط
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیمبار ژئوماتیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیمبار ژئوماتیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیمبار ژئوماتیک ندارد.
  neshan logo