info
عکس سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان
category

سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان اصفهان

اداره و سازمان دولتی
4.0
7 رای

درباره‌ی سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان

سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و خیابان لاله اول واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مروارید و همچنین ورزشگاه خرازی، صندوق قرض الحسنه ابوتراب، آژانس مسافرتی پرناک سیر، بیمه کوثر شعبه مرکزی و مسجد 14 معصوم قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان واقع شده‌اند:

 • شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان
  جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی
 • نظام دامپزشکی استان اصفهان
  جی غربی، بین شهید اصغر مصدق زاده و شهید مثقالی
 • صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان
  22بهمن، گلباران 2
 • انجمن صنفی کارفرمایان استان اصفهان
  هشت بهشت شرقی، بین مرتضوی و بهشتی
 • مدیریت بهینه سازی شهرداری اصفهان
  22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 29 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 29 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان ندارد.
  neshan logo