info
عکس چادر دوزی یکتا
category

چادر دوزی یکتا محله آزاد شهر، یزد

کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی
5.0
2 رای

درباره‌ی چادر دوزی یکتا

چادر دوزی یکتا (کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی) در محله آزاد شهر یزد و خیابان کنارگذر دهقان واقع شده است. این مرکز یکی از هشت خدمات و کارگاه صنعتی در محله آزاد شهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران باباطاهر، بانک ملی شعبه کوثر یزد، تنظیم موتور کامپیوتری حسینی، سوپر گوشت حسن و ایستگاه اتوبوس خیابان بتول قرار گرفته است.
سایر کارگاه‌ها و مراکز ارائه‌دهنده خدمات صنعتی که در محدوده چادر دوزی یکتا واقع شده‌اند:

 • کابینت روشا
  آزادگان، 28 آزادگان
 • چادردوزی دهقان
  شهید دهقان، بین فردوسی 6 و 8
 • کارگاه سنگ آهن بافق
  بلوار واعظ، وحدت، حضرت بتول 16، بن بست فرعی 10
 • کارگاه خراطی
  (5.0)
  شهید ضیا زارع گاریزی
 • موسسه جرثقیل و کمر شکن ایثار یزد
  (5.0)
  شهید دهقان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمد دهقان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ پنجشنبه 11 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چادر دوزی یکتا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 11 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چادر دوزی یکتا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چادر دوزی یکتا ندارد.
  neshan logo