info
عکس ایستگاه اتوبوس صالح آباد
category

ایستگاه اتوبوس صالح آباد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صالح آباد

ایستگاه اتوبوس صالح آباد (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان تهران، بخش آفتاب و خیابان کنارگذر هاشمی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار صالح آباد تهران و همچنین مسجد 14 معصوم، پخش گل و گلدان ماموت، بازار بزرگ صالح آباد، دفتر کفالت اتباع خارجی ۱۴۰۸ و فروشگاه کهکشان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صالح آباد

آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه هاشمی است. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس صالح آباد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صالح آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک رسالت
  بزرگراه آزادگان، اناری
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  بزرگراه آزادگان، بلوار صاحب الزمان، طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه هاشمی، کلهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صالح آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صالح آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صالح آباد ندارد.
  neshan logo