info
عکس سوپرمارکت اسماعیل پور
category

سوپرمارکت اسماعیل پور محله دروازه شمیران، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت اسماعیل پور

سوپرمارکت اسماعیل پور (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان شاه علی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ لباس مردانه محسن و همچنین عمو مهدی کله پز، حسینیه عشاق الحسین (ع)، مجتمع ورزشی البرز تهران، کلینیک دندان پزشکی مهرگان و جواهری گل زهرا (س) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت اسماعیل پور واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  پیروزی، محمدی بیدهندی، بین شاهین و سلطان زاده
 • هایمارت - فروشگاه حقیقت
  مدنی، قجاوند، بین نامجو و سلمان فارسی
 • سوپر مارکت مهدی
  مجاهدین اسلام، رحیمی، شهید حسین قادری، بین سادات اخوی و اندرزگو
 • سوپر مارکت ارکیده
  پیروزی، اقوامی
 • سوپرمارکت شقایق
  پیروزی، شکوفه، بین امیری و یزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسن اصغری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت اسماعیل پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت اسماعیل پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت اسماعیل پور ندارد.
  neshan logo