info
عکس بستنی گل نظر
category

بستنی گل نظر محله کوی نصر، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
2.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بستنی گل نظر

بستنی گل نظر (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله کوی نصر تهران و خیابان کوی نصر واقع شده است. این مکان یکی از هفت آبمیوه و بستنی در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین هات چیک، چلوکباب جوان، چشم پزشکی اپتومتری و عینک مارون، کافه دی و ایساکو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بستنی گل نظر واقع شده‌اند:

 • آبمیوه دنیز
  بزرگراه جلال آل احمد، آرش مهر، سی و چهارم شرقی
 • آبمیوه بستنی مستر پوپ
  بزرگراه جلال آل احمد، چهارم، فاضل جنوبی، بین فروزان فر و کوی نصر
 • آبمیوه سلامت
  بزرگراه جلال آل احمد، چهارم، فاضل جنوبی، بین فروزان فر و کوی نصر
 • آبمیوه و بستنی آیس لند
  بزرگراه جلال آل احمد، چهارم، فاضل جنوبی، بین فروزان فر و کوی نصر
 • آبمیوه فروشی فرشاد
  (5.0)
  کارگر شمالی، فرشی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بستنی گل نظر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بستنی گل نظر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بستنی گل نظر ندارد.
  neshan logo