info
عکس کافی نت سبحان
category

کافی نت سبحان محله فردوس، تهران

درباره‌ی کافی نت سبحان

کافی نت سبحان (کافی‌نت) در محله فردوس تهران و خیابان اعتمادیان واقع شده است. این مکان یکی از شش کافی‌نت در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا و برج گلدیس و همچنین بوستان استقلال، تصویربرداری پزشکی و MRI آرین، دارالترجمه داریان، شرکت داناپرداز و مطب خانم دکتر زینب قلعه تکی زاده‌ متخصص داخلی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از کافی‌نت‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تهران (صادقیه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر کافی‌نت‌های که در محدوده کافی نت سبحان واقع شده‌اند:

 • کافی نت
  فلکه دوم صادقیه، بین ستارخان و بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • کافی نت آریاشهر
  بلوار آیت الله کاشانی
 • کافی نت ابن سینا
  بلوار آیت الله کاشانی، اعتمادیان
 • کافی نت ایران
  بلوار آیت الله کاشانی، اعتمادیان
 • کافی نت پیشخوان
  (3.0)
  بلوار آیت الله کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رهایی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی نت سبحان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی نت سبحان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی نت سبحان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، اعتمادیان
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کافی نت سبحان

  شنبه 09:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:30
  دوشنبه 09:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:30
  چهارشنبه 09:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 09:00 تا 21:30
  جمعه 11:00 تا 21:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo