info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک سپه
category

ایستگاه اتوبوس بانک سپه محله بلوار جمهوری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک سپه

ایستگاه اتوبوس بانک سپه (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار جمهوری یزد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و دو ایستگاه اتوبوس در محله بلوار جمهوری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه پینت بال سلحشور، شرکت تام سامانه دکان ، شیرینی سازی قدس، صنف چلو کبابی و هتلداران و بانک توسعه صادرات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک سپه یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس بانک سپه یزد، شهر یزد، محله بلوار جمهوری است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، بین 37 و 39 زرین قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک سپه یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شرق قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک سپه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان کوثر
  بلوار امام حسین، امام صادق، امام صادق 16
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین
  انقلاب، بین انقلاب 101 و میرمحمدی
 • ایستگاه اتوبوس بن بست 4
  بلوار امام حسین، امام صادق، بین امام صادق 4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک سپه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک سپه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک سپه ندارد.
  neshan logo