info
عکس دبستان دخترانه ایران
category

دبستان دخترانه ایران محله قلهک، تهران

درباره‌ی دبستان دخترانه ایران

دبستان دخترانه ایران (مدرسه) در محله قلهک تهران و خیابان شهیدان جلایی پور واقع شده است. این مکان یکی از بیست مدرسه در محله قلهک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید مطهری و مرکز خرید قلهک و همچنین پردیس سینمایی قلهک، بوستان خلیج فارس، باشگاه ورزشی پردیس قلهک، رستوران بین المللی پردیس قلهک و دکتر محمد مهدی سرزعیم متخصص ارتوپد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قلهک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مدارس که در محدوده دبستان دخترانه ایران واقع شده‌اند:

 • مدرسه ایتالیایی قیطریه
  کلاهدوز (دولت)، اخلاقی غربی
 • دبستان دخترانه میقات
  شریعتی، امامزاده، شکرآبی
 • دبیرستان دخترانه ایمان (دوره اول)
  هدایت، شیفته
 • مدرسه تراب
  کلاهدوز (دولت)، اخلاقی غربی
 • دبستان مهد دانش نو
  شریعتی، آبان، صبر، شادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ali.danesh panah (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان دخترانه ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان دخترانه ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان دخترانه ایران ندارد.
  neshan logo