info
عکس آرایشگاه میلاد
category

آرایشگاه میلاد محله لشگر غربی، تهران

درباره‌ی آرایشگاه میلاد

آرایشگاه میلاد (آرایشگاه) در محله لشگر غربی تهران و خیابان حقیقت پسند واقع شده است. این مکان یکی از هشت آرایشگاه در محله لشگر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مرکز خرید نارسیس و همچنین فیزیوتراپی سبلان شرق، کالا 724، بستنی شاد، استخر لیان تهران و فروشگاه قلیان و دخانیات هلیا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از آرایشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد آرایشگاه میلاد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  تک
  پنجشنبه 04 آبان ماه 1402

  عمو بهمن حرفه ای و کار بلد


سایر آرایشگاه‌های که در محدوده آرایشگاه میلاد واقع شده‌اند:

 • پیرایش مردانه
  مدنی، رجبی، بین کردجزئی و عسگری
 • پیرایش میشین
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، اجاره دار
 • آرایشگاه پارمیس
  مدنی، آهن دوست، بین لطفی افشار و صالحی
 • زیباکده راز
  سبلان جنوبی، داود نجمی، خلجی، سیستانی، بین گل میخک و حسینی
 • ایزدی جنوبی. ششم شرقی
  گلشن دوست، ایزدی شمالی، ششم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mohammad Taha (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 27 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشگاه میلاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 27 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشگاه میلاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشگاه میلاد ندارد.
  neshan logo